פסטיבל הדור הבא - Jacket

 הקיץ מגיע ואיתו החשק למוזיקה וים.. ומה מתאים יותר מפסטיבל מוזיקה חדשני ומקורי בנמל תל אביב?!


להקת ג'אקט גאה להשתתף בפרויקט המוזיקלי החם של תחילת הקיץ- פסטיבל הדור הבא!
ומזמינה אתכם להצטרף לסוף שבוע מול הים, בירה קרה והרבה הופעות משובחות..

 

20-22 ליוני, בית היוצר, נמל תל אביב


פסטיבל הדור הבא שיתקיים בחודש הבא בנמל תל אביב הוא פסטיבל ייחודי, חדשני ומלא נשמה המרכז עשייה מגוונת בתחומי מוסיקה שונים: ג'אז, רוק, אר-אנד-בי, פאנק, אינדי, אלקטרוני וקלאסי, במטרה לתת במה לאמני דור העתיד של המוסיקה ישראלית.
האג'נדה האמנותית של הפסטיבל היא מתן חשיפה ליוצרים מבטיחים שפיתחו קול ייחודי ואמירה אישית, מקורית ואותנטית ביצירתם המוסיקלית.


הפסטיבל מתארח בבית היוצר (מיסודו של אקו"ם), ללא מטרות רווח, תומך ביוצרים צעירים. כחלק מתפישתו האמנותית מעביר המקום את כל הכנסות הפסטיבל ישירות לאמנים המופיעים, למען קידום היצירה.


Jacket להקת
הלהקה הא-סימטרית הראשונה בישראל וממקימות הז'אנר הא-סימטרי בעולם! הלהקה משתמשת במקצבים הבנויים ממשקל מורכב המכונים משקלים א-סימטריים שמקורם במוזיקה אתנית, במזרח הרחוק ובאפריקה ומביאה בשורה חדשה לעולם המוזיקה.
חברי הלהקה הם מוזיקאים מוכשרים ויזמים בנשמתם, יוצאי בתי ספר נחשבים למוזיקה ומורים למוזיקה.


הייחוד והאיכות מגיעים לידי ביטוי בהשקעה הגדולה בהפקתם ובשילוב כלים אתניים לצד המסורתיים, אנטון קורן, אחד הנגנים בלהקה, הינו בונה כלי נגינה מקצועי ומנגן בלהקה על כלים שהוא בונה וקולה המדהים של הזמרת מורן זפרני משלים את הסגנון הייחודי.
מי ששומע את הצלילים לא יכול להישאר אדיש!
מנהל הלהקה הוא בעלים של חברת אינטרנט ויחסי ציבור גדולה שלקח על עצמו כמשימה לסייע ואמנים ומוזיקאים במגוון תחומים דרך אתרים בתחום. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם יוסי חרסונסקי מבקר המוזיקה המפורסם ועם בתי הספר :רימון, סוויץ' ומכללת בי פי אם.

 


להקות נוספות המופיעות בפסטיבל:
גל אקשטיין ואורי צפריר דואו, תומר בר טריו, סא"ל חרדלי, תמיר גרינברג ולהקתו.
.doctor B, opus trio, sun tailor

 

אל תפספסו - הצטרפו לשלושה ימים של חגיגה מוסיקלית עם אמני הדור הבא, יוצרי המחר בנוף המוסיקה המקומית , באינטרפרטציות מוסיקליות מרגשות וחוצות גבולות !!