עפרה חזה

שתף בטוויטר שתף בפייסבוק

עיר/ישוב מתי? איפה? כמה?
ראשון לציון יום ד - 09/05/2012 21:00 הסינמה סיטי - אולם 23 70 ש''ח

משך: שעתיים

לתשומת ליבכם: הישיבה בשורות א'-ג' (בסינמה סיטי ראשל"צ) בקדמת הבמה הינה על כיסאות נוחים אך לא על כיסאות קולנוע. כרטיס המופע כולל כוס שמפנייה על חשבון הבית

מופע מרגש ומרטיט לבבות המספר את סיפורה של ה"מלכה" בעלת קול הפעמונים עפרה חזה מי שהייתה הזמרת הנערצת ביותר בישראל על מבוגרים, נוער וילדים כאחד, הזמרת הישראלית היחידה שהצליחה לפרוץ את גבולות המדינה לקריירה חובקת עול  ושרק מותה המסתורי קטע אותה. המופע מלווה את שיריה של עפרה חזה מתחילת הקריירה שלה כנערה בסדנת תיאטרון שכונת התקווה שם התגלתה ע"י בצלאל אלוני עם שירים כמו: געגועים, בלדה למלך, והתקליטים האחרונים שהקליטה בארץ עם השירים: הבלתי נשכחים שהפכו לנכסי צאן ברזל וביניהם.: אדמה, לאורך הים, ומישהו הולך תמיד איתי. את שירי המופע מגישה ומבצעת באופן מרגש הזמרת מירי בוקעי ואותה ילווה הרכב של 10 נגנים וזמרים בעיבודים חדשים, אך גם דומים למקור, כל זאת בשילוב מסך הקולנוע. עם קטעים מתחנות חייה של עפרה חזה. זמרת המופע מירי בוקעי מופיעה על במות מאז היותה ילדה, מנגנת בפסנתר, שרה בחבורות זמר ובלהקות נוער, זכתה בתחרויות כישרונות צעירים, הייתה סולנית להקת "פיקוד צפון" והופיעה רבות בארץ ובחו"ל. הזמרת בעלת היכולות הקוליות המרשימות התגלתה ע"י יאיר לפיד ותמיר הרפז במועדון" הגנקי", המפורסם משם היא "נחטפה" לתוכנית האירוח של יאיר לפיד, והפכה לסולנית הקבועה של להקת התוכנית הזו במשך השנתיים האחרונות ברציפות.
חשיפתה בתוכנית לקהל הרחב הביאו להשתתפותה בפרויקטים מוסיקליים רבים ומגוונים בארץ ובעולם ביניהם הופעה עם להקת משינה בטקס פרסי המוסיקה, הופעה עם הזמר האיטלקי ארוס רמזוטי והופעות עם אמנים ישראלים רבים. הופעות בתוכניות הטלוויזיה: אודטה, דואט ישראלי בו ארחה את הזמרת שרי, גיא פינס, y בעשר, מירי בוקעי נבחרה להיות האומן הראשי בערב הגאלה של מרתון ירושלים 2011 ו- 2012– אשר יארח את כל בכירי המשק וספורטאים רבים מחו"ל.