לאוניד דצלמן ואירנה קילפין - במבחן הזמן

שתף בטוויטר שתף בפייסבוק

עיר/ישוב מתי? איפה? כמה?
תל אביב יום ו - 02/12/2011 20:30 מועדון שבלול ג'אז בנמל 90 ש''ח

משך: שעתיים, כולל הפסקה

שיתוף הפעולה ביניהם החל לפני שנים רבות. בתקופה הזאת הם קיימו הרבה מופעים שונים ומוצלחים.
והפעם צפוי לכם מסע מרתק אל העולם הקסום של המוסיקה בפרוייקט המשותף החדש של הפסנתרן, המלחין והמולטימוסיקאי לאוניד דצלמן והזמרת אירנה קילפין. לא במקרה התכנית נקראת "במבחן הזמן".  אתם תשמעו שירי ג'אז מוכרים ואהובים באינטרפרטציות חדשות.

רבים משווים את הזמרת אירנה קילפין לזמרות הג'אז הגדולות. היכן שהיא לא מופיעה היא מותירה אחריה רושם בלתי נשכח. חוץ מזה שהיא זמרת, היא גם כותבת שירים, שחקנית, קריינית ברדיו. היא מופיעה בכל העולם, מתארחת בתכניות טלויזיה ורדיו, זוכת פרס ראשון בתחרויות רבות. שיריה מושמעים בארצות שונות בעולם.

לאוניד דצלמן-זוכה תחרות "נגן הג'אז" 2006 ותחרות בינלאומית "חנוכיית הזהב" 2006.
לאוניד הוא פסנתרן ג'אז שמנגן על עוד מספר כלי נגינה אשר יוצגו במהלך המופע, מלחין ומעבד.
לדעתם של מוסיקאים שעבדו עימו לאוניד ניחן לא רק בטכניקה יוצאת מן הכלל וחשיבה מוסיקאלית מיוחדת, אלא גם באנרגיה רבה בנגינתו. "לאוניד דצלמן הולך להיות מולטימוסיקאי מדהים שכמעט ואין כמותו בעולם הג'אז." (ולדימיר מק, מנהל פסטיבל הג'אז הבינלאומי "גלובוס")
לאוניד הוא הפסנתרן של יהודה פוליקר כבר 6 שנים. במהלך הקריירה הלא ארוכה שלו לאוניד הספיק לעבוד גם עם מוסיקאים כמו איגור בוטמן (נגן סקסופון מפורסם מרוסיה), סניה קרויטור, רוברט אנצ'יפולובסקי, גריגורי ריבקין, אהרל'ה קמינסקי, עמיקם קימלמן, אלברט פיאמנטה, מרינה בלומין, ממלו גייטנופולוס, יצחק קלפטר ועוד רבים.

במופע "במבחן הזמן" משתתפים מוסיקאים מקצועיים מהשורה הראשונה הידועים מאד בעולם המוסיקה. הם יבצעו שירי ג'אז מוכרים מכל התקופות באינטרפרטציות חדשות, יאלתרו עליהם בסגנונות שונים ועל כלי נגינה שונים ויבצעו גם כמה מיצירותיו המקוריות של לאוניד דצלמן.

אירנה קילפין-שירה
לאוניד דצלמן-פסנתר, סקסופון, חלילית, מלודיקה, עיבודים
ויני ונקוב-באס
ארקדי זפסוצקי-תופים